Velká cena Brna v karate 2011

V sobotu 4. června 2011 se zúčastnil náš oddíl Velké ceny Brna v karate, na kterou se sjeli karatisté z České a Slovenské republiky a také z Polska.
Po úvodní prezentaci závodníků se na třech tatami rozjely jednotlivé soutěže počínaje od nejmenších začátečníků až po kategorie dospělých.
Z našich závodníků se nejlépe dařilo Anetě Šabové, která ovládla obě kategorie starších žákyň a získala zlaté medaile v kata i kumite. Dvě medaile získal také Lukáš Semela v dorostencích, který se umístil na druhém místě v kata a vybojoval třetí místo v kumite. Michaela Schmiedová byla třetí v kategorii kata mladší žákyně a Patrik Zelinka byl na třetím místě v kata dorostenců. Bronzovou medaili vybojovala Dominika Šabová v kumite mladších žákyň.
Ostatním se sice nepodařilo umístit na medailových místech, ale bojovali statečně a svým soupeřům nedarovali nic zadarmo. Všem našim bojovníkům patří poděkování za reprezentaci oddílu. Ostatní členové si mohou z nich vzít příklad a připojit se na nějakých dalších závodech.

Comments are closed.