Proběhlo soustředění KATA u nás v Dojo

V sobotu 23.4.2016 v našem Dojo Sport & Karate Center proběhli hned dvě soustředění a to soustředění Talentové mládeže ČSKe (děti od 7 do 13 let) a soustředění reprezentace pro kategorie Dorost, Juniorů, U21 a Seniorů (14 – 30 let).

Celé soustředění bylo pod vedením trenérů státní reprezentace ČSKe Ivy Keslové a Jaromíra Musil. Soustředění Talentované mládeže se zúčastnilo celkem 27 nadějných karatistů a 17 členů státní reprezentace.

Soustředění reprezentace proběhlo ve jménu testu pro nadcházející šampionát ME seniorů ve Francii a jako příprava a výběr pro nominaci na ME juniorů začátkem roku 2017. Závodníci předváděli své nejlepší výsledky a dali do boje o nominaci vše. Věříme že mnozí se na tomto šampionátu objeví a budou bojovat o medaile z MEJ. Pro seniory to byl poslední dril kata pro šampionát, který začíná za pár dní.

Talentovaná mládež pak byla ve znamení hledání talentů pro další léta a slovy trenérů státní reprezentace “máme z čeho vybírat”. Nechyběli zde i členové našeho dojo a věříme, že budou bojovat o nominace také.

Zde je pár fotografií od pana Bruce Paterson:

Comments are closed.