Krajský přebor mládeže

V sobotu 19. listopadu 2011 proběhl Krajský přebor mládeže a Krajský pohár seniorů, který pořádal Jihomoravský svaz karate. Po několika letech, kdy  soutěž probíhala v Brně, se tentokráte závodníci utkali ve Velkém Meziříčí.

Náš oddíl reprezentovali Nicole Michalicová, Ondřej Solnička, Nikola Štěrbáková a Michaela Schmiedová. Pro Ondru to byly jeho první závody a hned se mu podařilo získat 3. místo v kategorii 8.kyu pro začátečníky. Nicole už má nějaké závody za sebou a to se projevilo na jejím ovládnutí kategorie 8. kyu, když získala 1. místo. Nikola byla také úspěšná a ve své kategorii kata mladší žákyně (7-11 let) získala 2. místo. Tímto také získala nominaci na Mistrovství České republiky, které proběhne 3. – 4. 12. 2011 v Ústí nad Labem.  Míša bohužel podlehla své soupeřce v boji o bronzovou medaili v kategorii kata mladší žákyně (7-11 let) a tudíž na medailovou pozici nedosáhla.

Všichni naši malí závodníci bojovali s nasazením a patří jim poděkování za reprezentování našeho oddílu. Inspirovat by se tímto mohli i ostatní nováčci, kteří doposud nenašli odvahu k účasti na některých závodech v karate.

Comments are closed.